درباره ما

نوای سیمرغ برآن شده است که نوای استعداد شما را به گوش جهانیان برساند. سیمرغی که هم‌وغم خود را برای این کار نهاده است. ما در طول سال‌ها تلاش کرده‌ایم موسیقی را با جلوه و کیفیت بهتری روانه بازار کنیم و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌ایم. این مسئولیت سخت ما را در این جهت سوق داده است که در حوزه‌های مختلفی فعالیت داشته باشیم.

نوای سیمرغ درحقیقت نوای شماست که با بهره‌مندی از جدیدترین تکنیک‌های امروزی به گوش شنوندگان و طرفداران شما می‌رسد. زمانی‌‌که کار را به ما می‌سپارید، دیگر نگران چیزی نخواهید بود. صفرتاصد این کار را از ما بخواهید. ما با شمار بالایی از افراد حرفه‌ای در زمینه ترانه‌سرایی، آهنگسازی، تنظیم، میکس و مسترینگ و سایر تخصص‌های تولید موسیقی در ارتباط هستیم و رابطه میان شما و این افراد را سهل و آسان می‌کنیم.

از طرفی در تلاشیم که برای تولید و نشر موسیقی در مراحل مختلف مجوزهای لازم را به‌راحتی برای شما اخذ کنیم. از آنجایی‌که سال‌ها در این حوزه تلاش کرده‌ایم، دریافت این مجوزها کار را برای شما آسان خواهد کرد. اما این پایان ماجرا نیست! ما همچنان شما را تنها نمی‌گذاریم و در مراحل دیگر یعنی تولید موزیک ویدئو و تیزر نیز با شما خواهیم بود.

شناخت بازار و راهنمایی شما برای پخش و نشر موسیقی در کشور و حتی در بهترین مراکز پخش جهانی از دیگر مهارت‌های ماست. که آن را به‌راحتی در اختیار شما قرار داده‌ایم. ما با آشنایی و اشرافی که به بازار پخش جهانی داریم، کار نشر موسیقی را در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌‌های رسمی در این حوزه با گستردگی کاملی عرضه انجام می‌دهیم.

همکاری با نوای سیمرغ

نوای سیمرغ در همکاری‌های گسترده با شبکه‌های مختلف هنری امکانات فراوانی را برای تولید تیزرهای تبلیغاتی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. حتی برگزاری کنسرت‌ها نیز با وجود نوای سیمرغ برای بسیاری از خوانندگان علاقه‌مند به تعامل با هواداران میسر شده است.

برگزاری بسیاری از همایش‌ها، جلسات و نشست‌‌های فرهنگی و هنری نیازمند مجوزهایی است که اخذ آن‌‌ها برای ما کار چندان سختی نخواهد بود. از آنجایی‌که ما این مسیر را بارها و بارها و همراه علاقه‌مندان بسیاری تا رسیدن به قله‌های موفقیت گز کرده‌ایم. با اطمینان خاطر راهنمایی‌هایی موثری را به شما عرضه خواهیم کرد. هنرمندان بسیاری مسیر موفقیت خود را در کنار ما تجربه کرده‌اند. شما نیز این فرصت طلایی را در اختیار دارید. حفظ حقوق مادی و معنوی آثار هنری و نوای گرم شما همراه ما محفوظ خواهد ماند.

نوای سیمرغ نوای شما را گرم و ماندگار خواهد کرد.